HandyTIG 180 DC ControlPro

HandyTIG 180 DC ControlPro

TIG svařování v kvalitě DC nebo také AC nemusí být komplikované. TIG invertory série Handy TIG ukazují, jak snadno to jde: zapnout a svařovat. Vědomosti těch nejlepších svářečů světa jsou okamžitě k dispozici. Během svařovacího procesu je svařovací oblouk neustále optimalizován. Téměř
vše je automatizováno a ulehčuje tak svářečovi od velkého množství možností nastavení.

Ovládání je extrémně jednoduché a intuitivní. Optimální pro každého, kdo s TIG svařovacím zdrojem nepracuje zrovna každý den, přesto však potřebuje prvotřídní TIG svary. Všechny opravdu potřebné TIG funkce jsou samozřejmě na palubě. Handy TIG s přípojem dálkového ovladače a bezkontaktním HF zapalováním přesvědčuje a stará se tak o svary bez vměstků wolframu z elektrody. Automatický předfuk a dofuk plynu chrání elektrodu a spoj před oxidací. Funkce druhého proudu zamezuje propadnutí tavné lázně při přehřátí dílce. Pro okamžitý pokles proudu stačí jeden stisk, lázeň se ochladí a svařujeme spokojeně dál. Cílený pokles proudu sníží při zhasínání oblouku intenzitu proudu a dosáhne tím čistého konce spoje bez vytvoření kráteru.

Spadnutí povoleno

Statistika říká: během své životnosti spadne zdroj průměrně 4krát. Norma požaduje: invertor musí vydržet volný pád z výšky až 25 cm. Ale upřímně! Pokud Vám zdroj vypadne z ruky nebo spadne z ponku, je to z větší výšky a zpravidla se rozbije. Ne u nás, protože pro HandyTIG jsme zkonstruovali speciální ochranu proti pádu. Výsledek přesvědčuje: zaručená odolnost proti pádu z výšky 80 cm.

HandyTIG 180 DC ControlPro

Výkon   5 - 180 A 
Dov. zatěžovatel     
100% DZ  (400C) 130 A 
60% DZ  (400C)  150 A 
DZ pri max. proudu  (400C)  30 % 
Síťové napětí 50/60 Hz    1~230 V (+15%/-25%) 
Jištění    16 A 
Rozměry (mm)    337 x 130 x 211 
Hmotnost    6,5 kg 

zpět »

Akce

Samozatmívací kukly

6.09.2017

Když se rozhodneme pro dráhu svářeče čeká nás těžké rozhodnutí. Musíme si vybrat, jakou kuklu budeme používat. Ještě stále je mnoho svářečů používajících klasickou kuklu.

více »

Stroje KOWAX

13.04.2017

Vynikající svařovací vlastnosti, nízká hmotnost, extrémně kompaktní rozměry, spolehlivost.

více »

INVENTORY

9.01.2017

Při svařování na stavbách nastává zásadní problém. „Kam s ním“.

více »
Aktuality
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.