S5 SpeedPulse 400A

S5 SpeedPulse 400A

Nekompromisní vstup do profesionálního světa pulzního svařování. Kdo ve svojí práci vidí udoucnost, nedělá s tímto MIG-MAG pulzním zdrojem žádný kompromis. S novou aktualizovatelnou sérií S máte jistotu do budoucna a absolutní fexibilitu. Vybavení zdroje MIG-MAG procesy můžete kdykoliv individuálně přizpůsobit novým potřebám k dispozici jsou všechny MIG-MAG-Speed procesy od
Lorchu.

SpeedPulse: Klíčem ke zrychlení svařování je schopnost zvýšit výkon tavení přídavného drátu. 1 puls znamenal dosud vždy pouze jednu kapku. Našim specialistům na proces se přesto podařilo najít způsob, jak tuto kapku protáhnout a umožnit tak kontrolovaný a téměř plynulý přenos materiál do tavné lázně. Za pulzovanou vedoucí kapkou následuje vždy druhý, cíleně regulovaný, sprchovému oblouku podobný přenos materiálu. Toto „Navíc" v množství přenášeného materiálu ukazuje svůj výrazný přínos: Více Speedu. Okamžitě o mnoho rychlejší u manuálního svařování a vynikající v automatizaci. O 30 % rychlejší s ušlechtilou ocelí a až o 48 % s ocelí. To vše v té nejlepší pulzní kvalitě a s výrazně lepším handlingem.

SpeedArc: SpeedArc je výrazně koncentrovanější, má výrazně vyšší hustotu energie a tím dosahuje vyššího tlaku oblouku na tavnou lázeň. Výsledek zanechá hluboký dojem, protože dělá MIG-MAG svařování až o 30 % rychlejším.

SpeedRoot: Pro svařování kořene - pro spojení materiálu s co možná minimální tvorbou pórů - platil dosud jednoduchý praktický vzorec: kořen = TIG. Tak jednoduchý, jako pomalý. Takže se nemůžeme divit, že se pro další plnící nebo krycí vrstvy sahá po držáku elektrody nebo MIG-MAG hořáku. Proč ale nepoužít i pro svařování kořene rychlejší proces? Protiargument byl jasný: svar musí odpovídat. Právě kvůli požadované kvalitě kořenového svaru na vnitřní straně trubky nebylo možné použít jiný proces než TIG. Není možné? S tím se naši specialisté na proces nehodlali smířit. Jejich odpověď: SpeedRoot. MIG-MAG- proces, který kombinuje kvalitu svaru podobnou TIGu a postupovou rychlost MIG-MAG procesu.

SpeedUp: Perfektní stoupavý svar byl dosud „vysvědčením". A pro jeho ovládnutí potřebná souhra trojúhelníkového pohybu ruky - pečlivě natavit materiál, nenechat ho příliš vychladnout, jistě obsáhnout kořen a opatrně podpírat - technikou pouze pro Znalce. Zvládnutí techniky „stromečku" vždy něco znamenalo, i přesto že je tato technika pomalá, jako když strom roste. A tlak termínů předání neustává. Proto bylo přirozené zaměřit bádání našich inženýrů směrem ke zjednodušení tohoto procesu. Je nalezeno. Čest teď patří nám.

SpeedCold: Velkou výzvou při svařování tenkých plechů je ovládání oblouku. Vnesená energie se rychle snižuje, ale „chladný" proces svařování tomu pak odpovídá: velký a často pevně držící rozstřik a méně stabilní chování oblouku. Následkem je spousta vícepráce. Produktivita vypadá jinak, pomyslíte si. My také. Proto inženýři a svářeči frmy Lorch nejenom uvedli na trh proces se sníženou energií, nýbrž své koncepce vždy a stále znovu optimalizovali, až bylo dosaženo našeho cíle: vyvinout proces pro tenké plechy, se kterým budou naši zákazníci opravdu spokojeni. A se kterým budou moci svou produktivitu u mnoha aplikací trvale zvyšovat - s přínosem rychlosti až 40% a kvalitou, která přesvědčuje i lidi z praxe.

Série S navíc přesvědčuje výjimečným zatěžovatelem, konceptem ovládání „3 kroky a svařování"a robustní průmyslovou skříní se spoustou praktických detailů. Například stabilní madla nemají za úkol pouze usnadnit manipulaci, plní i funkci ochrany displeje a přípojů. Dále slouží jako zátěžové body nebo k navinutí kabelů. Nebo geniálně robustní vozík tlakových lahví. Nízký vozík tlakových lahví ulehčí jejich výměnu.

Rozsah svařování  
MIG-MAG  25 - 400 A 
Regulace napětí  plynulá 
Svařitelné dráty   
Ocel Ø v mm  0,6 - 1,6 
Hliník Ø v mm  1,0 - 1,6 
CuSi Ø v mm  0,8 - 1,2 
Praktický dovolený zatěžovatel   
Proud při 100 % DZ  350 A 
Proud při 60 % DZ  400 A 
DZ při max. proudu  75 % 
Síťové napětí  3~400 V 
Povolená tolerance sítě +/- 15 %   
Síťový jistič, pomalý  32 A 
Rozměry v mm  (D x Š x V)1116 x 463 x 812 
Hmotnost  97,3 kg 

zpět »

Akce

Samozatmívací kukly

6.09.2017

Když se rozhodneme pro dráhu svářeče čeká nás těžké rozhodnutí. Musíme si vybrat, jakou kuklu budeme používat. Ještě stále je mnoho svářečů používajících klasickou kuklu.

více »

Stroje KOWAX

13.04.2017

Vynikající svařovací vlastnosti, nízká hmotnost, extrémně kompaktní rozměry, spolehlivost.

více »

INVENTORY

9.01.2017

Při svařování na stavbách nastává zásadní problém. „Kam s ním“.

více »
Aktuality
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.